Розробка дизайну

     Дизайнерська студія ТОВ "РОСЬ-ПАК" пропонує повний пакет послуг по дизайну упаковки, етикетки, розробки логотипу, торгової марки, додрукарської підготовки.        

     Сучасну упаковку важко уявити без яскравих, цікавих дизайнерських рішень. На підставі побажань замовника, в дизайн-студії створюється індивідуальний оригінал-макет, що враховує технологічні особливості виробництва даного виду упаковки.

     Найдосвідченіші дизайнери розроблять стилістику і творчий напрямок упаковки Вашого продукту.

 

     Приймаються оригінал-макети замовника.

     Технічні вимоги до оригінал-макетів:

1. Кольорова палітра CMYK для всіх об'єктів, в тому числі для растрових об'єктів, вставлених у векторні файли.

2. Бітові (растрові) зображення приймаються в форматах TIFF, EPS, PSD.JPG. Растрова графіка повинна бути або збережена усередині дизайну (embded image) або пов'язана з дизайном (links). Пов'язані растрові об'єкти необхідно надати окремо. Дозвіл растрових об'єктів 300 dpi.
3. Платформа PC

4. Макети в наступних форматах:

- Adobe Illustrator Artwirk (*.ai)

- Encapsulated PostScript (*.eps)

- CorelDRAW Graphic (*.cdr)

- Tagged Image File Format (*.tiff)

5. Шрифти у векторних файлах повинні бути переведені в криві.
6. При використанні заказних (spot) кольорів необхідно надати їх точне найменування за відповідним каталогом фарб Pantone.

       Наша команда володіє багатим досвідом роботи, орієнтована на тісну співпрацю з замовником, що особливо важливо при виведенні новий торгової марки на ринок так і при розширенні позицій вже існуючих брендів.

Адаптація зображення

Команда досвідчених фахівців компанії РОСЬ-ПАК спільно з технологами по друку проводять додрукарську підготовку оригінал-макетів для подальшого виведення друкованих форм. В роботі використовуються новітні програми підготовки файлів, що дозволяють здійснювати корекцію, що враховує профіль обладнання, та адаптацію до процесу флексографічного друку.

 

Друк флексоупаковки

 

     Основний напрямок - виробництво упаковки з друком флексографічним методом (стрічка пакувальна).

     Флексографічний друк упаковки здійснюється на шестикольоровій друкарській машині з центральним барабаном Coral 675 RR шириною друку 820 мм від італійської фірми Uteco Converting S.p.A. Друк відбувається у відповідності з технологічними нормами друку. В друкарську лінію вбудована станція глибокого друку Downstream 1010, яка може використовуватися для нанесення холодного клею або лаку.

     Нанесення лаку надає упаковці яскравість, запобігає стиранню фарби, по технічним даним надає ковзання матеріалу для упаковки готової продукції на обладнанні виробника.

 

Основними матеріалами для виготовлення упаковки є:

1. Поліпропілен прозорий 

2. Поліпропілен металізований

3. Поліпропілен перлинний;

4. Поліфан

5. Поліетилен

6. Фольга кашированна

7. Пергамент

8. Еколін 

9. РЕТ

- прозорий

- металізований

- твіст прозорий

- твіст металізований

- твіст білий

10. Поліамід (ОРА)

 

Ламінація пакувальних плівок

     Процес ламінації є поєднанням двох і більше рулонних полотен (плівки, паперу, фольги) і з'єднання їх за допомогою спеціального клею.

     Ламінація дозволяє надати ще більш привабливий зовнішній вигляд продукту, збільшити стійкість матеріалу до небажаних впливів навколишнього середовища і захистити фарби від стирання при тривалому транспортуванні. Даний процес дозволяє з'єднати в собі матеріали з різними властивостями і отримати в результаті упаковку необхідних характеристик для конкретного продукту.

     Ми з радістю допоможемо підібрати вам необхідні матеріали і створити для вас якісну упаковку.