Компанія «Рось-Пак» - підприємство з виробництва гнучкої упаковки.

Ми забезпечуємо повний цикл виробництва на обладнанні провідних європейських фірм. Наша команда фахівців має багаторічний досвід у даній сфері, тому продукція, що виготовляється відповідає найвищим стандартам якості.

Завдяки повному виробничому циклу ми контролюємо якість на всіх етапах, починаючи від створення дизайнерського макета і виведення його на друк, закінчуючи відвантаженням готової продукції. Нашим клієнтам ми готові забезпечити безперебійну роботу виробництва і доступний рівень цін.

Будемо раді створити для Вас ідивідуальні умови для продуктивного і взаємовигідного співробітництва.

 

На сьогоднішній день наші виробничі потужності оснащені:

- Cистемою для підготовки флексографічних фотополімерних форм Profile A1 виробництва французького підрозділу компанії Heights, яка являється світовим лідером в даній галузі. Обладнання дозволяє здійснювати додрукарську підготовку замовлень, забезпечуючи при цьому максимальну оперативність і незалежність від зовнішніх факторів.

 

Широкоформатна італійська машина CORAL 675 RR з центральним барабаном виробництва Uteco Converting S.p.A.

Друк здійснюється на шестикольоровій флексографічній друкарській машині з центральним барабаном Coral 675 RRз шириною упаковуваного матеріалу до 820 мм від італійської фірми Uteco Converting S.p.A. В друкарську лінію вбудована станція глибокого друку Downatream DT 1010, яка може використовуватися для нанесення холодного клею, або лаку.

 

- Машина для ламінації - Flexo Solventless SL-1300. Максимальна ширина матеріалу для використання під ламінацію - 1300 мм

Ламінація дозволяє отримати пакувальний матеріал з повністю новими властивостями. Комбінація різних матеріалів надають упаковці підвищені бар'єрні властивості, збільшує міцність упаковки і придатність до термозварювання.

Пропонуємо ознайомитись з використовуваними матеріалами для ламінації:

1. ВОРР (поліпропілен);

2. Металізований ВОРР;

3. LDPE (поліетилен низької щільності);

4. HDRE (поліетилен високої щільності)

5. PET;

6. OPA (поліамід).

 

- Цех нарізки і упаковки (машина для повздовжньої нарізки і перемотки Das-10-8-6, система для монтажу Cobra, виробництво - Великобританія.

Порізка на бобіни здійснюється на поздовжньо-різальних верстатах за розміром замовника.
Поздовжня порізка проводиться тільки після повного висихання клею, що виключає можливість розшарування кашированного матеріалу.